Co by žádná žena neměla dělat pro svou lásku k mužiNIKDY NESTAVTE PARTNERA NAD SVÉ PŘÁTELE
Zvlášť se to týká nových vztahů, do kterých jdete zamilovaná a doufáte, že budete šťastná už navždy. Zpočátku je s partnerem všechno nové, všechno je zajímavé a křehké a nás to všechny baví. Ale neměla byste zapomínat na lidi, kteří při vás stáli, když vám bylo nejhůř. Nemusíte trávit s přítelem každou volnou vteřinu a nevidět i jiné lidi. Nezapomínejte na lidi, se kterými chodíte ven, bavíte se, nebo jezdíte na dovolenou.

zámky

NENÍ NUTNÉ EXPERIMENTOVAT
Mnoho žen má pocit, že se novému partnerovi musí v posteli „předvést“. Dělat s ním něco, co žádná předtím nedělala. Zvláštní sexuální praktiky, polohy, druhy sexu nebo místa, kde byste se měli milovat – tohle všechno musíte odsouhlasit proto, že to taky chcete, ne jenom proto, že chcete příteli vyhovět. Ostatně sex by měl být vždy o vás obou. Pokud po vás chce něco, co se vám nelíbí, vždycky se ozvěte – i kdyby se mu nelíbilo, že s ním nesouhlasíte. Pak byste alespoň věděla, že ten vztah nemá budoucnost.

DĚLAT VŠECHNO S NÍM
Pokud nejste sportovní typ, ale váš nový přítel je nadšenec do všeho, u čeho se používá míč, neznamená to, že musíte ihned propadnout každému jeho koníčku a začít ho dělat taky. Naučte se najít rovnováhu – muž jistě nebude předstírat, že ho zajímají zase vaše koníčky. Uvidíte, že časem budete ráda, že jde přítel na fotbal a vy máte čas na relaxaci ve vaně nebo na beauty odpoledne.

kámošky

NEMĚŇTE SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL
Je partner kupříkladu nadšenec do tradiční čínské medicíny nebo nějakých alternativ způsobů života? Je například vegan či vegetarián? To neznamená, že vy musíte taky. Úplně stačí, že budete jeho rozhodnutí respektovat – on vás ale k témuž nutit nemůže, je to neetické a nesprávné. Stejně tak ale vy nemůžete nutit jeho, aby ihned začal jíst maso nebo svého životního stylu zanechal.

Posted in Nezařazené