Služby SEO OstravaZařídili jste si internetové stránky, které však nedosahují velkých úspěchů a tak si pomalu a postupně začínáte zoufat, co s tím budete dělat? Hledáte možnosti, co s tím udělat, aby to bylo lepší? Máte mizivou nebo malou návštěvnost vašich stránek? Doufali jste v něco lepšího? Ne každý zná hned téma SEO neboli optimalizace stránek pro internetové vyhledávače. Tato problematika bývá mnohým klientům do poslední chvíle skryta. Často musíte vědět, co hledat, abyste narazili na naše služby, které vám naštěstí už posléze se vším pomohou.

komunikace

SEO Ostrava se zaměřuje na obor optimalizace webu pro internetové vyhledávače, jakými jsou Google nebo Seznam. Tyto dva největší kolosy navštěvuje tisíce lidí, a proto na nich můžete uspět i vy se svými stránkami. Jenom člověk musí vědět, jak na to a musí znát jistá pravidla. Od toho jsou zde naše služby, které poskytujeme nejenom v Ostravě, ale po celé České republice.

Nikdy to nevzdávejte

Naše společnost nesídlí přímo v Ostravě, ale má zde širokou působnost. S klienty většinou jednáme pomocí e-mailů či telefonicky. Nepotřebujeme k tomu žádné schůzky, protože naše práce se odehrává v trochu jiném světě, ve světě internetu, v tom virtuálním, proto nám postačí, když spolu komunikujeme pouze touto formou. Ovšem nebráníme se také osobnímu kontaktu. Pro klienty, kteří si to přejí, tento způsob komunikace velice rádi splníme a sjednáme si s vámi osobní schůzku.

ü Díky našemu profesionálnímu týmu dostaneme vaše internetové stránky do popředí vyhledávačů jako je Google nebo Seznam. Naše působnost je rozšířená po celé republice, takže nás neváhejte kontaktovat.

schůzka

On-page faktory
Tato kategorie zahrnuje nastavení webu. Podíváme se na kompletní analýzu vašich stránek, případně upravíme, co bude potřeba. Musíme si být jistí, že jsou z hlediska parametrů vaše webovky v pořádku, abychom mohli začít s naší prací a odvedli kvalitní výsledek. Čili aby vaše internetové stránky byly v popředí ve vyhledávačích.
· Analýza
· Návrh klíčových slov