Perfektní ubytování i cenyMilujete cestování a rádi byste se někdy zdrželi delší dobu i v našem hlavním městě? Vždy když ale sháníte nějaké ubytování, máte pocit, že jsou ceny příliš vysoké? Proč utrácet za noc třeba čtyři tisíce, když to není vůbec nutné – užijte si komfort za rozumnou cenu, a ušetřené peníze můžete využít na nejrůznější vstupy nebo třeba skvělou večeři. A kde se tedy ubytovat? Ubytovna praha ubytovny-praha.net je tím nejlepším řešením, stačí si jednoduše zarezervovat pokoj a užít si komfort.

ubytování v Praze

Standardní ubytování

Na těchto pokojích můžete mít dvě až čtyři lůžka, a to v soukromí. V pokoji se nachází televize, lednička a také je zde sdílené sociální zařízení s kuchyní. Jde především o Vaše pohodlí, protože až přijdete z města, z prohlížení památek či divadla, určitě si budete chtít v klidu odpočinout a mít maximální komfort. Ceny jsou velmi příznivé, pro jednu osobu v pokoji za tři sta korun na den, při dvou až čtyřech se jedná pak o dvě stě korun za osobu a den.

Ubytování typu Comfort

Pokud byste chtěli trochu lepší ubytování, můžete si užít pokoj se dvěma až čtyřmi lůžky, s vlastním sociálním zařízením, televizí i ledničkou. Pokud se ubytuje v takovém pokoji jedna osoba, vyjde na 450 korun, při obsazení dvěma až čtyřmi osobami je pak cena 300 korun za osobu a den. Užijte si své soukromí s kompletním vybavením!

Mezi další možnosti ubytování patří například apartmány, garsonky, kde lze ubytovat 1-8 osob. Budete mít pro sebe maximální pohodlí, krásně upravený prostor a především příjemné soukromí.

levné ubytování

Dále jsou k dispozici také partnerské ubytovny, kde je zajištěna ještě nižší cena. Vybírejte dle vlastních možností a představ, a užijte si na maximum svůj výlet do Prahy! Utrácejte tam, kde to má smysl, užijte si své peníze tak, jak jste si představovali a neinvestujte do zbytečně předraženého ubytování v hotelech, kde stejně jen přespíte.