Na otočku k mořiToužíte se podívat k moři, ale čas vám to nedovolí? Byli jste na vnitrozemní dovolené, nemáte dostatek dní dovolené, ale i přesto se k moři chcete podívat? Stále více lidí touží po zážitku u moře, ale doba je hektická a času je stále méně. Proto přišli cestovní kanceláře se zajímavou nabídkou, která nabývá na popularitě. Jednodenní zájezd k moři nebo jinak zvaná 3 denní bleskovka k moři.
přímořské město
Mnoho lidí se k moři nedostane. Ať už je to z důvodů nedostatku času nebo z finančních důvodů. Všichni víme, že týdenní dovolená v Chorvatsku nebo v Itálii vyjde na slušné peníze, které někteří prostě nemohou obětovat. Tento krátký pobyt slibuje zážitek na slunném pobřeží a koupání v moři. Cena těchto zájezdů se pohybuje v rozmezí 1000 Kč – 1500 Kč. Hradíte pouze cestu autobusem, proto se cena odvíjí od místa, na které míříte. U moře trávíte pouze omezený čas, proto vám bohatě postačí malé kapesné nebo velká svačina.

I přesto, že poptávka po víkendovém zájezdu k moři stále roste, je nabídka cestovních kanceláří dosti omezená. Cestovním kancelářím se mnohdy tyto zájezdy nevyplatí. Proto se objevují tyto zájezdy častěji na serverech jako je například Slevomat. Kde seženete mimo jiné i zájezdy na kterých vás kromě moře čekají prohlídky památek.
srdce na pláži
Nenechte se zmást názvem „jednodenní“. Tyto víkendy jsou převážně přes víkend. V pátek tedy nastoupíte do autobusu, který vás přes noc přepraví do vybrané destinace. Ráno přibližně kolem 9 hodiny jste na místě. U moře jste až do večera. Ve smluvený čas vás zase autobus nabere a přes noc vás doveze domů. U moře jste tedy přibližně 12 hodin a asi dvojnásobek času strávíte v autobuse, ale i přesto to mnohým stojí za to! Pro mnohé je to v současné době ideální plán na víkend! Pokud vás cesta autobusem neodradí a toužíte po moři, určitě vyzkoušejte tento zájezd také.