Perfektní pro malé návštěvyDětský pokoj musí plnit celou řadu úkolů. Je místem, kde vaše dítě odpočívá. Je místem, kde si plní své školní povinnosti. Je místem, kam se ukryje, když ho něco trápí. Ale především je místem, které slouží pro celou řadu her. V dětském pokojíčku musí být dostatek prostoru na nejrůznější dobrodružství, sportovní výkony i stavební práce a kreativní činnost. Pokojíček musí rozvíjet fantazii i dovednosti. A co dál? Musí být místem, kde se sejít s kamarády nebo kamarádkami.
malý sportovci
Doplňky do pokojíčku
Hezké barvy na stěnách a příjemný koberec. To je prvním předpokladem pro to, aby byl pokojíček útulným a vlídným koutkem pro nejrůznější hraní her. A když přijdou na návštěvu kamarádi nebo kamarádky? Zařiďte pokoj pohodlně i pro ně. Kde tráví naši nejmenší hrou nejvíce času? Určitě na podlaze! Proto jen co se postaví na vlastní nohy, už přemýšlejte, jak pokoj vybavit, tak aby zařízení bylo praktické a zároveň zábavné. Výborným pomocníkem vám budou dětské sedací vaky a pytle. Jsou velmi příjemné a poslouží pro celou řadu účelů. Návštěva nemusí sedět na tvrdé podlaze a na vacích se krásně povaluje. Milují je naši nejmenší i dospívající náctileté děti. Jejich výhodou je především to, že jsou dokonalou alternativou klasických židlí https://www.kancelar24h.cz/kancelarske-zidle-c11.html a pohovek, přitom jsou zábavné a velmi snadno se skladují. Nezaberou v pokoji téměř žádný prostor, můžete je ukládat na sebe a vždy budou k dispozici ve chvíli, kdy se pokoj naplní smíchem kamarádů.
Líbit se vám budou i pro jejich jednoduchou údržbu. Občerstvení můžete bez obav podávat i když jsou vaky zcela obsazeny. Žádné rozlité nápoje pro ně nejsou problém. Vše očistíte vlhkým hadříkem.
veselé batole
V sortimentu na vás čeká celá řada nádherných motivů, které jsou krásnou dekorací do pokoje našich nejmenších i starších dětí. Pohádkové postavičky, výrazné barvy, oblíbení hrdinové i nápadité geometrické motivy. Které si vyberete?