Konferenční stolek jako součást obývacího pokojeObývací pokoj představuje společenský prostor, kde se setkáváme s rodinou a přáteli, trávíme volný čas nebo dokonce pracujeme, když to nejde jinak. Každý obývací pokoj je jedinečný, téměř s určitostí tam však vždy objevíme sedací soupravu a konferenční stolek. Jak vybrat ten správný, který bude ladit s ostatním nábytkem a nám poskytne dostatečnou odkládací plochu na nezbytnosti?

Obývací pokoj

Asi nejdůležitější vlastnosti, které je zapotřebí při výběru zohlednit je barva a materiál. Zatímco konferenční stolek z masivu Furniture-nabytek bude vypadat dobře v industriálních interiérech, ten skleněné zase podtrhne moderní pojetí prostoru.

Sklo podtrhne moderní pojetí a světlost prostoru

Skleněným stolkům se musí jedno nechat, v interiéru nepůsobí nikdy okázale, ale pozornost si získat umění. A to i malých dětí, kteří zde rádi obtiskávají své ručičky. Pokud vám v domácnosti pobíhá jeden či hned několik raubířů, pořízení skleněného stolku dobře zvažte.

Konferenční stolek

K jejich výrobě je použito kvalitní kalené či lepené bezpečnostní sklo, nemusíte set tak obávat, že by mohlo dojít k jeho rozbití. V domácnostech se nejčastěji objevuje skleněný konferenční stolek v kombinaci s dalším materiálem dřevo, kov, plast).

Nestárnoucí klasika v podobě dřeva

Dřevo – materiál, který dokáže stárnout s grácií. Je nadčasové, elegantní a vypadá dobře téměř v jakémkoliv prostoru. Ideální je sáhnout po masivu, které sice znamená větší investici, ale věřte, že za to stojí. Mezi hlavní výhodu konferenčních stolků z masivu patří jejich stabilita, dlouhá životnost a nezničitelnost.

Plast jako levná varianta

Zakomponování plastového nábytku do interiéru už dnes není tak troufalé, jak by si mnozí mysleli. Konferenční stolky z plastu jsou nečekaně velmi stabilní, omyvatelné a vypadají dobře. Mezi jeho nesporné výhody patří široká barevná škála, díky níž je možné konferenční stůl velmi dobře kombinovat.