Aby vaše duše byla čistá a klidnáKaždý z vás si může svůj život vést dle svého uvážení a zvolit si cestu, která pro něho bude naplňující do takové míry, že mu přinese pocit štěstí a smyslu života. Pro klid v duši si však musíte jít naproti, nikoli čekat na to, až vám tato duchovní vzácnost padne do ruky. Jste také přesvědčeni o tom, že svůj život můžete prožít s láskou a sluncem v duši? Bezpochyby to možné je!
bruneta s úsměvem.jpg

1 SMÍCH VÁM PŘINESE HARMONII

Obyčejná a často praktikovaná věc, jakou je lidský smích je nesmírně velkou náplastí na všechnu bolest. Smát byste se měli několikrát denně, a to každý jeden den. Úsměv vašemu tělu a vašemu nitru dodá energii, kouzelnější pohled na svět a harmonii v životě, díky které poznáte to, jak krásné je na světě žít. Praktikovat ho můžete při jakékoliv situaci, ať už je pozitivní nebo ne.
I nad špatnou věcí se můžete zasmát a nejen proto se říká, že nic není tak zlé, aby vám to nevyneslo koutky rtů alespoň kousek nahoru.

2 MEDITACE JE PRO STAV TÍHY NEJÚČINNĚJŠÍ

Jíst – meditovat – milovat. To se nejen říká, ale i praktikuje v mnoha zemích, které to považují za životní motto a konec konců i poslání a smysl bytí. Meditací se člověk dostane do stavu bezstarostní bytosti, která vnímá jen ticho a prožívá vnitřní pohodu ze sebe samotné, ale i ze světa, ve kterém žije. Praktikovat ji můžete kdykoliv a na jakémkoliv místě. V případě hlubšího poznání se zapiště do kurzů, které se specializují na duchovno a jeho podstatu. Přispět vám k tomu může pomoci i jóga, které myšlenkou není jen cvičit, ale i rozjímat.
meditace na louce.jpg

3 UMĚNÍM ZE SEBE ČLOVĚK VYDÁ MAXIMUM

Být obdarován nějakou zručností nebo schopností, která se zařazuje do umělecké sféry je něco, co nesmíte držet v sobě, ale vydat na povrch. Máte umělecké nadání? Malujete, píšete, modelujete? Proč se díky umění nedostat do statusu člověka, který pochopil, že ke štěstí a vnímání všeho dobra na světě, stačí tak málo?
Buďte skromní a tvořte hlavně pro sebe, protože jedině tak docílíte toho, že vám vaše charisma a cíl, který vás k tomu vede, nebude moct nikdo vzít a zničit svým negativním myšlením.

Posted in Nezařazené