Zlaté české ručičkyDnes už se prostě nežije jako za starých časů. Máme nejednou strašnou spoustu práce a jiných povinností, jaké naši předkové kolikrát ani neznali, čas nemíváme ani přes zimu, kdy dříve nebývalo do čeho píchnout a lidé tudíž nevěděli co s rukama, a máme také, ať si říká kdo chce co chce i poměrně dost peněz na to, abychom si koupili to, po čem zatoužíme. Takže proč bychom se dnes ještě zabývali vlastnoruční výrobou něčeho, co pro nás může daleko efektivněji vyrobit někdo jiný, že?
Proč bychom se zdlouhavě věnovali výrobě něčeho, čím bychom si posléze zkrášlili náš příbytek, když si toto můžeme jednoduše dojít někam koupit, že?
vánočně prostřeno
Obchodní domy jsou nejednou přímo přecpané všemožnými především plastovými šunty, imitujícími za pár korun skutečnou krásu, a to si může dovolit kdekdo z nás. A pokud nám snad něco ze sériově vyráběných kýčů nevyhovuje, můžeme se rozhodnout i pro něco lepšího, třeba kvalitní a originální značku Selvintech. Tu, která je určena především těm, kteří dokážou ocenit pravou a nefalšovanou ruční práci.
dvě ozdobičky
Právě Selvintech patří k těm, kdo nabízejí světu už po léta ručně dělané dekorace a ozdoby pro nejrůznější příležitosti. Většina z těchto produktů se vcelku podle očekávání vztahuje k období Vánoc, protože zrovna to je doba, kdy si u nás nejčastěji zdobíme své příbytky a kdy se pro nějakou tu výzdobu rozhodne i ten, kdo ji jinak po celý dlouhý rok ignoruje.
Selvintech nabízí našincům už předem vytvořené a vystavené dekorace a ozdoby, ovšem rozhodně se neomezuje jen na toto. Člověk si tu klidně může nechat vyrobit i unikátní dekoraci sám pro sebe, šitou právě jemu na míru, bez ohledu na tvar a barvu.
Na své si tu přijdou soukromé osoby stejně jako podnikatelé a firmy, lze si objednat dejme tomu i dekorace s vyobrazením firemního loga, vhodné k prezentaci i coby dar klientům.
A pokud je člověk šikovný natolik, že výrobky této firmy nepotřebuje, že sám dokáže vyrobit leccos srovnatelné kvality? Ani ten by na název Selvintech zapomenout neměl. Protože takový si tu sice nemusí nic koupit, ale… může prostřednictvím této firmy i prodávat. Vyrábět krásné ozdoby a dekorace z poskytnutého materiálu a podle poskytnuté předlohy a přivydělávat si těmito. Což je velice jednoduchá manuální činnost, již se časem naučí každý.
Každý, kdo se na Selvintech obrátí.

Posted in Nezařazené