Zážitek, na který se nezapomínáPokud byste se zeptali některého pedagoga na základní škole, co považuje ve svém zaměstnání za největší problém, jistě by na jedno z čelních míst přišlo i to, jak zabavit děti na školním výletě. To bývá někdy opravdu docela těžké.
holčička na prolejzačce.jpg
o Dnešní děti jsou trochu jiné a ukrotit je například při prohlídce některého státního zámku je asi opravdu problematické.
A ještě větší potíž mají v tomto ohledu mateřské školky. Přesto, že se o dnešních dětech říká, že se nerady hýbou, není to tak docela pravda.
o Proto je dobrým nápadem spojit obě záležitosti dohromady.
· Jet na zajímavý výlet, kde se děti budou moci dostatečně vyřádit.
· To bude jistě přínosné pro všechny zúčastněné.
dítě v okénku.jpg
Zkuste své svěřence vzít do míst, kde se jim nabídne docela jiný svět. Na místě budou rozděleni do týmů a pustí se do překonávání překážek. Navštívit dětský zábavní park Praha je jistě mnohem prospěšnější nežli sedět u počítačů a herních konzolí. Tady budou soutěžit, navzájem si fandit a překonávat sami sebe. Výsledkem nebude jen jeden krásně a smysluplně prožitý den, ale efekt bude jistě dlouhodobý. Až se vrátíte opět do školních lavic, tak uvidíte, že je ta vaše třída nějaká jiná. Společný zážitek a fandění jeden druhému v nich totiž probudí soudržnost a zlepší společenské vztahy mezi dětmi.
holka s kšiltovkou.jpg

Zábava pro děti každého věku

Zážitky jsou rozděleny podle věkových kategorií. Můžete tedy přijet s dětmi předškolního věku i s těmi, kteří už se chystají základní školu opustit. Je tu zkrátka pro každého něco. A to platí stoprocentně.
o Líbit se tu bude i dospělému doprovodu. Pro pedagogický dozor je tu totiž zdarma
· vstup
· malé občerstvení
· pohodlné zázemí.
O děti mít strach v žádném případě nemusíte a můžete klidně relaxovat. O dobrou náladu i bezpečnost dětí se starají vyškolení animátoři, kteří nedovolí nudě, aby do parku vstoupila.