Pořiďte si skvělý kryt Huawei P20 litePojďme si pro začátek říct něco k tomuto typu mobilu. Huawei P20 lite má úhlopříčku displeje 5.84″ IPS LCD 2280 x 1080, najdeme zde procesor Kirin 659 Octa-core. Interní paměť má o velikosti 64 GB, RAM 4 GB. Fotoaparát 16 Mpx, Android 8.0 Oreo. Co se týče barev zadního krytu, tak existuje v růžové barvě, lesklé modré barvě a v černé.

kryt huawei p20 lite

Jaké kryty jsou pro tento mobil existují?

Silikonový kryt

Tento kryt na Huawei P20 lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120 je podle designu velice jednoduchý. Určitě neseženete přeplácané silikonové kryty. Silikonové kryty jsou nejlevnější variantou. Mobil ochrání, ale občas začne žloutnout. Pokud je na silikonovém krytu design, tak kryt nevypadá tolik opotřebený používáním, což je velká výhoda. Cena se pohybuje kolem 138 Kč.

Flipový kryt

Flipový kryt mobil perfektně ochrání, jelikož vede i přes přední stranu mobilu. Samozřejmě je v nejlepší kombinaci s tvrzených sklem nebo ochrannou fólií. Design je velice jemný, ať už například se zlatými květy nebo s kreslenými sovičkami. Jelikož se flipový kryt považuje za nejvíce účinný, tak je jeho cena oproti silikonovému o něco vyšší. Cena se pohybuje kolem 238 Kč.

kryt huawei p20 lite

Plastový kryt

Tyto kryty jsou velmi elegantní, i když se občas může stát, že vám při častém sundávání a nandávání praskne, proto ho moc často neměňte. Kryty mohou být i s designem, který představuje nádhernou mozaiku v růžové nebo v šedé barvě. Celkově pro plastové kryty existuje nejvíce barev. Od fialových po zlaté, ale také od různých designů, kde můžete najít nejen květiny, ale i nějaké citáty, motivy z filmů nebo jen třpytivý design. Tento druh krytu seženete kolem 158 Kč. Určitě si do detailu projeďte každý kryt a věřím, že si určitě mezi všemi najdete svého oblíbence, který bude vašemu mobilu velmi slušet. Nezapomeňte také ochránit přední sklo ochrannou fólií nebo tvrzeným sklem.