Kladete si otázku, jak zhubnout?Nejen o jídle, ale i o hubnutí koluje spousta fám a „zaručených“ rad, jako například – od osmnácté hodiny už nic nejezte nebo – je dobré držet několikrát do měsíce hladovku. Abyste zhubli, MUSÍTE držet dietu a pravidelně cvičit! Takových a dalších rad najdete na internetu bezpočet a možná jste zmateni, protože nevíte, co si o tom máte myslet, respektive jste nabyli domu, že dietu prostě držet musíte, jinak nikdy nezhubnete.

potřeba hubnout

A k tomu ještě musíte začít cvičit, navštěvovat posilovnu nejméně třikrát týdně nebo dokonce běhat, protože při běhání spalujete velkou dávku kalorií. Kdo jsou ti, kteří udělují tyto rady, kdo se za nimi skrývá? Patrně ne odborník, protože lékař, pokud máte více kilogramů, než je zdrávo, vám nikdy neřekne, že MUSÍTE běhat, a to proto, že při běhu trpí hlavně klouby, a to i u štíhlých lidí, natož když by měl začít běhat člověk s nadváhou! Nehledě na to, že určenou trasu zpravidla otylý člověk ani neudýchá!

Kladete si znovu otázku – jak tedy zhubnu?

Je to jednodušší a snazší, než si možná myslíte. Vsaďte na zaručené doplňky stravy, které jsou tak trochu jídlo na hubnutí, což jsou speciálně vyvinuté nutriční hubnoucí koktejly, u jejichž vývoji byl přítomen lékař, takže máte skutečně záruku v tom, že budete pít nutričně vyvážené drinky. A proč je tak důležité, aby byly nutričně vyvážené?

hubnoucí koktejl

Co umí hubnoucí proteinové koktejly?

Tyto nutriční drinky v sobě skrývají velké množství potřebných bílkovin, které se postarají o vaše hubnutí, protože i, krom jiného, potlačují pocit hladu. Dále koktejly obsahují i potřebné zdravé tuky i sacharidy, ale ve sníženém množství plus důležité vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Nechybí ani lněný olej a vláknina. Tyto nutriční drinky jsou vhodné ale i pro sportovce, kteří po náročném tréninku jedním koktejlem doplní všechny potřebné živiny a tělo nemá zapotřebí ukládat tuky do zásoby, protože se mu dostane v pravý čas všeho, co právě potřebuje

Tyto koktejly si můžete vybírat i podle svého apetitu a věřte, že chutnají báječně!