Zařizujete, rekonstruujete, měníte? Oslovte bytového designéra.Bytový architekt se postará nejen o návrh vašeho nového bydlení, ale i o samotnou realizaci, a to je výzva.

Vám postačí jen načrtnout vaše představy, co požadujete od nového bydlení a v jaké kvalitě, jakou částku hodláte vynaložit na celkovou rekonstrukci anebo na nové vybavení a co je důležité, dohodnete se i na termínu zakázky. A interiérový architekt se už postará o vše pro vás – bez vás. Respektive bez toho, aby vy jste měli starost. Nejtěžší, a to vám mohou potvrdit ti, kteří se rozhodli rekonstruovat sami, je sehnat kvalitní a hlavně s p o l e h l i v é řemeslníky nebo firmu, která za svoji práci ručí. A zde máte vše bez starosti. Bytový architekt spolupracuje s ověřenými a osvědčenými řemeslníky a stavebními firmami a zprostředkuje vám kontakt. Již jen tímto šetříte spoustu drahocenného času a hlavně, nebudete svědky kdejakých reklamací či zdržení projektu z důvodu, že firma nedodržuje podmínky plnění smlouvy.

spousta otazníků

Architekt dle vašeho přání vypracuje realizační 3D návrh, u kterého vy uvidíte svůj byt tak, jako byste se dívali na skutečnost, tak je přesný a vypovídá o všech prostorách, že si je dovedete velmi živě představit.

Čím máte začít, pakliže hodláte rekonstruovat vaše bydlení anebo vybavit domeček nábytkem?

Není nic jednoduššího, než vyhledat designové studio a oslovit interiérového architekta. Pro první kontakt doporučujeme telefonní rozhovor, kdy sdělíte vaše předběžné přání. Zástupce firmy přijede až k vám a na místě vyhotoví předběžný náčrt změn. Neočekávejte žádné detaily, jde o to se domluvit, zda na věc pohlížíte stejnými očima. Jestliže „si plácnete“, pak po podpisu smlouvy o dílo se designér dá do práce, které naprosto rozumí. A začíná pracovat na vašem snu.

3D návrh

Stačí jen jedna návštěva interiérového architekta u vás doma.

Připraví vám vizualizaci ve 3D návrhu, zkontaktuje vás s potřebnými řemeslníky a společně připomínkujete návrh řešení.