Zajímavá kultura
Jsou lidé, kteří se zajímají o kulturu. Kultura pro někoho může být opravdu velice důležitá, a to hlavně z toho důvodu, že lidé se právě na kulturních akcích moc rádi poznávají. Dělají tam různé zábavy, tancují anebo si jenom tak povídají. A pokud jsou třeba nějací zaměstnanci, tak to znamená, že jsou třeba také firemní akce a firemní večírky. A řekněte mi, kdo by neměl rád firemní večírky nebo nějakou pořádnou krásnou firemní akci? Je toho opravdu hodně, co vy si můžete vybrat. Také si vzpomínám, když jsme se školou jezdili na různé výlety, nejraději jsme měli hrady a zámky, a to hlavně kvůli tomu, že jsme tam mohli běhat.

Na zámku je vždycky hodně zábavy.

Paní učitelka nám vždycky na nějaké kulturní akci dala volno, že třeba hodinu můžeme někde běhat, ale potom se musíme do hodiny vrátit zpátky na místo, které nám paní učitelka určila. Řeknu vám, že kolikrát jsme to ani nedodrželi. Musím také ale uznat, že my jako škola jsme byli opravdu hodně kulturně založený oddíl. Takhle nám to říkala paní učitelka, že jsme jako kulturní oddíl. Možná jsme také měli chodit asi do skautu. A když už jsme u té kultury, tak kultura není jenom kino anebo hrady a zámky, ale kultura je všechno okolo. Třeba když máte rádi procházky přírodou, tak to je vlastně také takový typ kultury.

Moc ráda navštěvuji zámky.

Já si myslím, že záleží opravdu na každém člověku, co má rád, protože když člověk bude dělat věci, které ho baví a které ho těší. Tak samozřejmě to je také pro jeho psychickou pohodu. A člověk, který se necítí psychicky v pohodě, tak také může trpět stresem. A stres opravdu ničí tělo. Stres je taková psychická bolest, co je horší než fyzická bolest, takže milí lidé raději se zvedněte. A jděte někam do kina nebo na procházku a uvidíte, že svět bude ihned růžovější. Anebo jak se bavíte, když je vám je třeba smutno? Myslím si, že přátelství anebo kultura to vždycky jistí.