Umělecké betonářství
Jsme svědky stále nových oborů, které vznikají převážně v souvislosti s technologiemi. Ani dekorace ale nezůstávají pozadu a představují zcela nový obor: umělecké betonářství. Zatímco u výrobků z keramiky, kovů či plastů už se nikdo nepozastaví, umělci tvořící z betonu už tak obvyklí nejsou. A je to velká škoda. Jedná se totiž o skvělý materiál, který hodně vydrží a skvěle přitom vypadá. Taková umělecká díla udělají radost nejednomu novému majiteli.betonová stavba
Umělecké betonářství Aspoň Tohle vyrábí originální kousky vhodné do interiéru každého moderního domova. Volit mohou z mnoha typů. Jedná se o neotřelé doplňky, které rozhodně nezklamou. Vybírat lze z betonových mís, lustrů, váz či jiných nádob a vlastně všeho, co si jen dokážete z tohoto materiálu představit.
Za vznikem tohoto nového oboru u nás nestojí nikdo jiný, než dvojice mladých lidí plných ideálů a skvělých nápadů, kteří si po škole neváhali založit podnik věnující se něčemu jinému než ostatní. A právě to z nich dělá něco neobyčejného. A tato nevšednost jim zároveň dělá reklamu.
Beton jako materiál znají hlavně stavbaři. Jedná se ale o perfektní materiál také vzhledově, proto nápad umělecké tvorby nadchnul nejen zakladatele firmy, ale také investory. A jaké jsou tedy jeho skvělé vlastnosti?kameny z betonu

  • Může zaujmout jakýkoliv tvar či barvu.
  • Je velice trvanlivý a pevný.
  • Je levnější než mnohé jiné dekorační materiály.
  • Jedná se o nový trend, který je originální a neotřelý.
  • Hodí se do interiéru i exteriéru.

Sami sebe tvůrci z uměleckého betonářství Aspoň Tohle označují za nadšence, kteří v touze dělat to, co je baví, vytvořili originální podnik. Stalo se tak v červenci roku 2018, od té doby se stávají stále více oblíbeným oborem. Zkombinovali sochařské postupy s designem moderní doby, aby tak vytvořili skutečně krásné výrobky, sloužící nejen k okrase, ale nesoucí také funkční vlastnosti.