Výběr módního pánského účesuJestli stojíte v koupelně před zrcadlem a tápete nad vše možnými po domácku vymyšlenými účesy, co Vás napadne, co dokážete sami vytvořit a ve finále nejste nikdy spokojeni, nechte si poradit od odborníků a vyberte si třeba podle obrázku na internetu to pravé, co Vám opravdu bude sednout a bude se líbit. Důležité je samozřejmě, abyste se v novém účesu cítily dobře, aby byl pohodlný a jednoduchý na úpravu. Pánové ve většině případů netráví hodiny před zrcadlem jako ženy.

kadeřnice

Zapněte internet a vyberte si ze stovky fotografií právě ten pravý účes pro Vás. Výběr je mnohonásobný, ale určitě Vám padne do oka ten pravý, pro který se rozhodnete Váš zevnějšek změnit. Inspirovat se můžete z módních časopisů, od kadeřníků nebo třeba i od celebrit. Pro vytvoření určité představy je to skvělé řešení a hlavně zadarmo.Následující krok už zabere trochu více času. Přejděte od výběru účesu k jeho předvedení na vytvoření. Najděte si video, jak postupovat při výtvoru nového účesu a naučte se postup používat. Video nejlépe neposouvejte, ať nepřijdete o důležitý krok. Takže vše postupně a s přehledem. Získáte tak i informace o tom kolik Vám ráno zabere účes času a jestli jste schopni si ho sami udělat.

holič

Nejlepší volbou bude na sto procent Váš kadeřník. Určitě Vám rád poradí a k vybranému účesu podá odborné informace. Samozřejmě jsou i tací, kteří jdou jen po zisku, takže Vám to odsouhlasí, ostříhají, učešou a na shledanou. Jestli máte někoho věrohodného, znáte se a důvěřujete mu, ukažte mu fotku s vybraným účesem. Nejdůležitější je v tomto případě komunikace a nadhled. Také by Vám měl kadeřník nabídnout správnou změnu účesu, opravu, vrácení peněz a případně další možné řešení. Stoprocentní jistotu mít totiž nebudete, a i zkušený kadeřník se prostě někdy může splést a výsledek se pak nebude líbit, což je to podstatné s čím tam jdete.

5/5 - (1 vote)
Posted in Nezařazené